Kastamonu uçak bileti için en iyi teklifi mi arıyorsunuz? Uçakbileti.com’dan başka bir yere bakmanıza gerek yok! Kastamonu uçuşları için düzenli olarak en iyi fiyatları araştırıyoruz ve seyahat ihtiyaçlarınız için mükemmel bir anlaşma bulmanıza yardımcı olabiliriz. Kastamonu, Türkiye’nin kuzeyinde bir şehir ve Kastamonu ilinin başkentidir. Ankara’nın yaklaşık 250 km kuzeydoğusunda yer almaktadır. Şehrin nüfusu yaklaşık 92.000’dir (2012 tahmini).

Çoğu yerden Kastamonu’ya gitmenin en iyi yolu İstanbul’a uçmak ve ardından Kastamonu’ya bir iç hat uçuşu yapmaktır. Türk Hava Yolları ve Pegasus Havayolları İstanbul’dan Kastamonu’ya direkt uçmaktadır. Uçuş süresi yaklaşık 1 saat 20 dakikadır.

İstanbul – Kastamonu uçuşları için fiyatlar yaklaşık olarak Kastamonu, Türkiye’nin kuzeyinde bir ildir. Kuzeyde Karadeniz, doğuda Sinop, güneyde Çorum ve batıda Kırıkkale ile komşudur. İlin yüzölçümü 11.875 km² ve nüfusu 675.000’dir (2010 tahmini).

İlin başkenti Kastamonu’dur. Diğer önemli ilçeler arasında Cide, Tosya ve Şenpazar bulunmaktadır.

İl kestanesi, balı ve halk müziği ile tanınmaktadır. Aynı zamanda çok sayıda Kastamonu’ya en iyi uçak bileti fiyatlarını mı arıyorsunuz? Uçak Bileti Bulucu’dan başka bir yere bakmanıza gerek yok. Kastamonu uçak biletiniz için en iyi fiyatı bulmanız amacıyla tüm büyük havayollarının ve seyahat acentelerinin fiyatlarını karşılaştırıyoruz. KASTAMONU Uçak Bileti

Kastamonu, Türkiye’de güzel manzarası ve sıcakkanlı insanlarıyla tanınan bir şehirdir. Ziyaret etmek için hem güzel hem de uygun fiyatlı bir yer arıyorsanız, Kastamonu mükemmel bir seçimdir. Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan şehir, birçok tarihi mekâna ve doğa harikasına ev sahipliği yapmaktadır.

Kastamonu seyahatinizi planlarken indirimli fiyatlarla sunulan uçuşları aradığınızdan emin olun. Biletlerinizi önceden ayırttığınızda genellikle uçak biletlerinde harika fırsatlar bulabilirsiniz

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir